Nişan Şekeri

GELİN DAMAT

rating

2,00₺

Gelin ve damadın bütünlüğünü üzerinde taşıyan bu tasarım, en özel gününüze çok yakışacak.Elit marka çikolata kaplı badem şekerleri  tül içerisinde bulunmaktadır

ORGANZE ŞEKER

rating

2,00₺

BU SADE VE EKONOMİK ŞEKERİMİZİ DİLEDİĞİNİZ RENKTE LAVANTA YADA ŞEKERLE MİSAFİRLERİNİZE SUNABİLİRSİNİZ. İsimlerinizi ve düğün tarihinizi içeren özel tasarım bir kart, modelimizle birlikte ücretsiz olarak hazırlanmaktadır. Teslim tarihi 10 gündür.

PAPYONLU ORAGANZA NİKAH ŞEKERİ

rating

2,50₺

Papyon,çiçekler,organze ve tül kaplı Elit marka çukulata kaplı şekerleri bir araya getirdik.Dekorasyonda kullanılan çiçek ve organze rengini değiştirebilir ve düğününüzün renk konsepti ile daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz.Hediyenizi özel tasarım isim & tarih kartları ile daha kişisel bir hale getirebilirsiniz. Teslim tarihi 10 gündür.

MELEK

rating

3,00₺

Bu şık nikah şekerimizi melek ve aksesuarlarla süsledik.. Tül içersine lavanta koyduk. Dilerseniz Elit marka çikolata kaplı badem şekerleri  tül içerisine koyabiliriz..

DOĞAL İP KESE

rating

3,50₺

BU ŞIK AMA SADE KESEMİZİ MİNİK AKSESUARLARLA SÜSLEYİP İÇİNİ ELİT MARKA MEYVE KÜPLERİ İLE DOLDURDUK.TESLİM SÜRESİ 10 GÜNDÜR.

KUTU

rating

3,50₺

Üzeri çiçeklerle dolu bu kutularımız tam yaz düğünleri için.   Kurdele ve çiçeklerin renklerini düğün konseptinize uygun olacak şekilde değiştirebiliriz.   Elit marka çikolata kaplı badem şekerleri kutuların içerisinde ve tül üzerinde bulunmaktadır. 

ORGANZE TÜL NİKAH ŞEKERİ

rating

3,50₺

Yusufcuk,çiçekler,organze ve tül kaplı Elit marka çukulata kaplı şekerleri bir araya getirdik.Dekorasyonda kullanılan çiçek ve organze rengini değiştirebilir ve düğününüzün renk konsepti ile daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz.Hediyenizi özel tasarım isim & tarih kartları ile daha kişisel bir hale getirebilirsiniz. Teslim tarihi 10 gündür.

SANDAL BİBLO

rating

3,50₺

Gelin ve damadın sandal keyfi…Bu şık bibloyu inci kalp,organze ve çiçekle süsledik.Elit marka çukulata kaplı şekerle misafirlerinize hediye edin istedik.  Arzu ederseniz isimlerinizi ve düğün tarihinizi içeren özel bir kartı da nikah şekerinizle birlikte ücretsiz olarak hazırlayabiliriz. Teslim süresi 10 gündür.

SERAMİK ŞEKERLİK

rating

3,50₺

 Üzerinde çiçek deseni olan mini şekerlikler, mutluluğunuzu konuklarınızla paylaşmanız için çok özel bir alternatif. Kalp desenli inci, organze tül ile bağlanıp, dilediğiniz renkte kurdele ile dekore edilerek tarafınıza sunulmaktadır. Arzu ederseniz isimlerinizi ve düğün tarihinizi içeren özel bir kart da modelimizle birlikte ücretsiz olarak hazırlanacaktır.Teslim süresi 10 gündür 

GELİN DAMAT BİBLO

rating

4,00₺

Konuklarınıza, düğününüzden sonra da kullanabilecekleri, kullandıkça da sizi hatırlayacakları bu neşeli gelin & damat bibloyu siizin için süsledik….

GÜMÜŞ KAŞIK

rating

4,00₺

En güzel gününüz için en özel hediyeyi seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı..Son yıllardaki Osmanlı rüzgarının düğünlere yansımasını siz de konuklarınıza bu şık Taşliı gümüş kaşıkla hissettirin ve onlara unutulmaz bir anı bırakın.. İsimlerinizi ve düğün tarihinizi içeren özel tasarım bir kart,modelimizle birlikte ücretsiz olarak hazırlanmaktadır...Teslim süresi 10 gündür.

KESELİ SEPET

rating

4,00₺

Minik çiçeklerle süslenmiş, içerisine de Elit marka bonibon şekerleri  ile doldurulmuş keseli sepetlerle misafirlerinize zarif bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayın...  İsimlerinizi ve düğün tarihinizi içeren özel tasarım bir kart, modelimizle birlikte ücretsiz olarak hazırlanmaktadır. 

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 60 (5 Sayfa)